9 C
Trogir
NaslovnicaVIJESTITROGIRPonovno se zatvara cesta prema Segetu

Ponovno se zatvara cesta prema Segetu

Zbog radova asfaltiranja od srijede, 9. listopada do petka, 11. listopada bit će po fazama za sav promet zatvarane dionice javne županijske ceste ŽC 6133, tj. Ulice kardinala Alojzija Stepinca.

SRIJEDA, 9.10. – zbog ugradnje armaturne asfaltne mreže, bit će za sav promet zatvorena dionica javne ceste od ribarnice / tržnice do zapadnog ulaza u Dom zdravlja (koji će biti slobodan).

ČETVRTAK, 10.10. – zbog asfaltiranja završnog sloja asfalta, bit će za sav promet zatvorena dionica javne ceste od ribarnice / tržnice do raskrižja za trajektnu luku Soline (oba ulaza u Dom zdravlja će biti zatvorena, a pristup trajektnoj luci će biti moguć iz smjera Segeta).

PETAK, 11.10. – zbog asfaltiranja završnog sloja asfalta, bit će za sav promet zatvorena dionica javne ceste od raskrižja za trajektnu luku Soline (cijelo raskrižje će biti zatvoreno tako da će jedini pristup luci biti preko zemljanog platoa uz obalu).

  • Pozivamo sve vlasnike vozila, koji žive u kućama i zgradama kojima je jedini pristup iz Ulice kardinala Alojzija Stepinca, da večer prije ili najkasnije do srijede u 7:00 sati izmjeste svoja vozila, poručili su iz ŽUC-a.

U srijedu i četvrtak (9. i 10. listopada) gradski parking na Travarici T1, u dogovoru s Trogir holdingom i Gradom Trogirom, bit će otvoren za sve korisnike kako bi oni kojima je onemogućen pristup njihovim parkirnim mjestima tu mogli parkirati. Pristup parkingu će u srijedu biti moguć iz trajektne luke Soline ili preko parkinga Doma zdravlja, a u četvrtak samo preko trajektne luke Soline. U četvrtak i petak, u dogovoru s JVP Grada Trogira, bit će moguć prolazak osobnim vozilima i motociklima preko njihovog dvorišta. U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta radovi se mogu pomaknuti o čemu ćemo vas na vrijeme obavijestiti.

  • Do sada su izgrađeni obostrani nogostupi, nosivi sloj asfalta, nova javna rasvjeta, rekonstruirane sve podzemne instalacije, izgrađeni brojni novi priključci i prilagođeni prilazi cesti te je ova prometnica puno sigurnija i kvalitetnija nego prije početka radova rekonstrukcije. Molimo sve gospodarstvenike čije je poslovanje vezano za korištenje Ulice kardinala Alojzija Stepinca da prilagode svoje poslovanje planiranoj dinamici radova. Također, molimo sve javne službe, vozače i stanovnike Trogira za strpljenje i razumijevanje tijekom završnih radova, dodali su iz ŽUC-a.

Foto: ŽUC Split

ZADNJE OBJAVE