12 C
Trogir
Srijeda, 7 prosinca, 2022
NaslovnicaVIJESTITROGIR2.HMNL-jug: Domaću pobjedu upisao je Trogir protiv Geniusa

2.HMNL-jug: Domaću pobjedu upisao je Trogir protiv Geniusa

Nakon što su prošlog petka odigrana prva dva susreta 17. kola, u subotu su odigrani preostali susreti. Mejaši i Murter podijelili su bodove u popodnevnom terminu, dok je u večernjem viđena nova podjela bodova na Gripama u susretu između Bačvica i Kijeva. Domaće pobjede upisali su Trogir protiv Geniusa te Split protiv Omble koji je ovom pobjedom preuzeo vrh prvenstvene ljestvice od Torcide.

• Zanimljiva utakmica odigrana je proteklog vikenda kada smo u okviru 17. kola bili domaćini ekipi Geniusa. U vodstvo dolazimo preko Matijevića, a do poluvremena udvostručujemo vodstvo. Nastavak bolje otvaraju gosti jer Burilović pogađa svoja vrata u 28. minuti, ali vrlo brzo ispravlja svoju pogrešku i upisuje se u strijelce. Genius u nastavku uspijeva smanjiti zaostatak, ali još jednom raspoloženi Matijević pronalazi način te posprema loptu iza leđa gostujućeg vratara. U gotovo posljednjoj sekundi susreta gosti postižu pogodak za konačnih 4:3. Za vikend nas očekuje gostovanje u Splitu protiv ekipe MNK Hajduk, kazuje iz HMNK Trogir Bože Glasnović.

Pred nama je 18. kolo 2. HMNL-jug kojeg će odigrati od petka do nedjelje

• Uzbuđenja zasigurno neće izostati na susretu između Hajduka i Trogira. Splićani i dalje drže začelje prvenstvenog poretka, a u prošlom kolu došli su do vrijednog boda na gostovanju kod Heroja 2007. Ipak vrijeme radi protiv Hajduka te kako se prvenstvo primiče svom kraju za Hajduk se kao imperativ nameću pobjede kako bi se izbjeglo posljednje mjesto. S druge strane Trogir nastavlja pružati odlične partije i u nastavku prvenstva iako oslabljeni u odnosu na prvi dio natjecanja. Trogirani imaju četiri pobjede u posljednjih pet susreta, a vjerujemo da će u ovom kolo probiti granicu od 100 postignuti zgoditaka. Prvi međusobni ovosezonski sraz otišao je na stranu Trogira u golijadi gdje je postignuto čak 19 pogodaka, stoga i u subotu možemo očekivati efikasan dvoboj, napisali su na portalu CROfutsal.com.

TROGIR – GENIUS 4:3 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Matijević (2′), 2:0 Vidošević (19′), 2:1 ag – Burilović (28′), 3:1 Burilović (36′), 3:2 Kovačević (36′), 4:2 Matijević (40′), 4:3 Paladin (40′)

Fotogalerija: Joško Herceg