Porazi trogirskih košarkaša

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Ovaj vikend odigrane su 4 utakmice KK „Trogir“ u različitim kategorijama. Nažalost i ovo kolo nije bilo previše uspješno za trogirske košarkaše. Poraženi su redom svi, i seniori i kadeti, mlađi kadeti te dječaci.

Seniori su poraženi na gostovanju kod Puntamike:
KK"Sonik Puntamika"-KK"Trogir"  91:60 (19:19;21:16;32:14;19:11)

KK “Sonik Puntamika“:  M. Anđelić, B. Šoba, M. Gligora 5, J. Bulić 18, N. Marin 9, F. Mileta 2, J. Dražović 20, N. Jadrijev 4, T. Longin 20, V. Glavan 13, D. Bašić.
KK „Trogir“: B. Ševo, D. Validžić 4, L. Beljan, M. Jurić 11, D. Barać, J. Bilić 8, I. Bilić 12, T. Roso 19, D. Šipić 6, L. Ševo.

Momčad Trogira je na gostovanju kod drugoplasirane momčadi nastupila bez trojice ozlijeđenih igrača: Antonia Bilića, Ivice Mihaljevića i Luke Beljana. Momčad je uspijevala održati neriješen rezultat prvu četvrtinu,a na poluvremenu je bilo 5 koševa razlike za Sonik.U trećoj četvrtini igra Trogira se potpuno raspala i uslijedio je nažalost težak poraz.

Ostali rezultati:
KK “MISLAV”- KK “CETINA”             50 : 62
KK “SUKOŠAN”- KK “JAZINE”             81 : 79
KK “DUBROVNIK”- KK “RIB.-KAŠTELA”  89 : 100
KK “OMIŠ GALEB”- KK “SOLIN”              76 : 72

Kadeti: KKTrogir-KKMislav(Podstrana)  57:59
Utakmica je riješena tek nakon produžetaka.U regularnom dijelu bilo je 52:52.Osjetilo se ne igranje ozlijeđenog L.Beljana za domaću momčad. Najbolji kod domaćih su bili Luka Ševo s 23 koša te D.Barać s 14.

Mlađi kadeti: KKAlkar - KKTrogir  48:29
Od igrača treba istaknuti: L. Runjića s 12 koševa i T.Baradu s 8 koševa

Dječaci: KKAlkar - KKTrogir  33:27
Izjednačena utakmica gdje je tek u trećoj četvrtini uslijedio mali pad u igri gostiju iz Trogira koji su na kraju nažalost poraženi. U ekipi Trogira odličnu utakmicu pružio je L.Murko (16 koševa)

Poslijednja izmjena dana Utorak, 11 Ožujak 2014 08:32