Trogirske djevojčice bolje od splitskih

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Djevojčice „B“(rođ. 2002. i mlađe) pobijedile su ekipu ŽRK Split 18:6 (10:3). Najviše su se istakle Zorana Ćaleta s 8 pogodaka i Marta Raukar s 5 pogodaka. Veseli podatak što je svih 16 igračica u sastavu dobilu odličnu minutažu i priliku da pokažu svoje znanje i vještine. Ekipa se trenutno nalazi na odličnom 2. mjestu u županijskoj ligi.

Djevojčice „A“ (rođ. 2000. i mlađe) također su pobijedile Splićanke 26:17. Oslabljene neigranjem četiri bitne igračice mlade rukometašice su kvalitetnom igrom ostvarile relativno laganu pobjedu te su sve igračice dobili priliku za igranjem. Kapetanica Andrea Sesar i najmlađa Natali Radić su zabile 9, odnosno 8 pogodaka. Na golu se istaknula Nina Juranović u drugom poluvremenu. Na tablici županijske lige ekipa Trogira zauzima solidno 4. mjesto.

HomeSPORTFOTO: Hajduk – Trogir 1912 Top of Page