Nogometni vikend

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

NK Trogir 1912  u 14. kolu 2. ŽNL seniora na nogometnom igralištu Batarija je 01.ožujka s početkom u 15 sati poražen  od NK Hvara rezultatom 0 : 4.

Boljom igrom od početka utakmice gosti su upravljali igrom na terenu, s lakoćom su došli do vodstva i do kraja prvog poluvremena sačuvali vodstvo, te na odmor otišli sa 0 : 1Iako smo se nadali da će u 2.poluvremenu NK Trogir 1912 dignut nivo igre i pokušati  biti veća prijetnja gostujućem vrataru, to se nije dogodilo već su raspoloženi igrači NK Visa „napunivši“ mrežu sa 0 :4 potpuno potopili domaćine.

U 7. kolu trogirske malonogometne Futsal lige 28.veljače sastali su se:
18:30  Kalac Gustirna – Torcida Igralište  7 : 1

19:30  Dograde – Mladost Okruk  7: 4

20: 30 Sv.Mavar – HDZ  1: 3

7.kolo trogirska malonogometne Futsal lige sve utakmice su odigrane bez ozljeda i sportski korektno.

Kalac Gustrna  je bez velikih poteškoća brzom igrom i polukontrama  s lakoćom  porazio Torcidu Igralište.

I ovaj vikend ulogu favorita imali su igrači Dograda što su ponovo  dokazali na terenu , iako  ne tako lako kao  prošli vikend jer su mladi Okručani pokazali dobru igru, pa se utakmica lomila do zadnjih 5 minutaI najzanimljivija utakmica večeri  je Sv.Mavar – HDZ Trogir  koja je pokazala pravi derbi i borbu do zadnje minute, gdje su igrači HDZ – a uz malo sreće ipak odnijeli pobjedu.

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 02 Ožujak 2015 11:48
HomeSPORTHMNK Trogir - MNK Hajduk 7:2 Top of Page