MNK Okruk - MNK Mejaši 3:3

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

MNK Okruk u sportskoj dvorani Vinko Kandija odigrao je protiv MNK Mejaši 3:3 u 10. kolu 2. HMNL – jug.

MNK Okruk- MNK Mejaši 3:3

Sastav MNK Okruka: Petar Pulić,Toni Meštrović, Nikola Radić, Stjepan Korčuljanin, Marko Plazonić,Ante Cvitanović, Josip Stude, Božo Duvnjak, Ante Viljac, Antiša Pavković, Zoran Nuić, Kapetan Mateo Delić, trener Natalijo Prga, prestavnik kluba Mirko Rinčić.

Sasatv MNK Mejaši: Ivan Prusac, Ivica Ramadža, Josip Jakovljević, jakov Šarić, Toni Delić, Ante Peša, Ante Ramadža, Đemal Nasup, Mario Jakovljević, kapetan Ivan Jurjević, trenerKrešimir Ćubelić..

Od prve minute obje ekipe agresivno igraju obranu, pa nekih većih prijetnji za vratare u prvih 10.  minuta nije bilo. U 12. minuti Ramadža dodaje Šariću koji šalje loptu u gol i gosti dolaze u vodstvo (0:1). Na odgovor domaće ekipe nije se dugo čekalo, već minutu kasnije sjajnom akcijom Korčulanin zabija (1:1) i stvari vraća na početak. Nakon izjednačujućeg gola domaćini prijete sa svih strana pa tako u 15. minuti odlični Duvnjak postiže gol za 2:1 i kraj prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme Okruk otvara lošije,ima problema povezat konce u obrambenom djelu i samo sreća i dobre reakcije vratara Pulića spašava da gosti ne izjednače odmah na početku drugog dijela.

Ipak izjednačenje je usljedilo u 32. minuti golom Jakovljevića. Dok se još nisu ni oporavili od primljenog pogotka sljedi ponovno hladan tuš za igrače Okruka u 35. minuti ponovno primaju gol za 2:3, ovaj put zabija Peša.

Trener Prga traži timeout 2. minute prije završetka utakmice što se na kraju pokazalo kao odličan potez jer nakon toga Okruk uspijeva složit akciju za pogodak. Lopta je kružila od Duvnjaka do Delića koji vidi slobodnog Korčulanina u samom šestercu, dodaje mu loptu, a on zabija na isteku zadnje minute za konačnih 3:3.