KK Trogir - KK Sukošan 64:83

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

KK Trogir upisao je još jedan poraz kod kuće protiv KK Sukošana rezultatom 64:83 u 6. kolu u A2 lige jug.

Utakmica je u prvoj četvrtini i polovici druge bila jako dinamična, puno trke i tempa. Trogir je nekako uspijevao parirati gostujućoj ekipi, ali s obzirom da zbog ozljede nije igrao prvi centar Trogira, u polovici druge četvrtine domaćini polako gube nadzor nad utakmicom jer ne uspijevaju braniti unutarnju igru KK Sukošana te gosti dolaze do laganih koševa i uspijevaju se odvojit na razliku koja je bila nedostižna za Trogirane.

U igri se posebno isticao Ivan Bilić koji je odigrao najbolju utakmicu do sada i šuterski i u obrambenom dijelu te je bio pravi lider.

- Uz njega je vrlo dobru partiju pružio i Dominik Barač, međutim ostatak ekipe nije bio raspoložen da im se priključi, a dvojac Bilić-Barač bili su premalo da se pobjedi iskusna momčad Sukošana, kazao je trener Vidaković.

7. kolo A2 lige jug igra se u Splitu protiv KK Adriatika Split. KK Trogir će u toj utakmici tražit svoju priliku jer momčad Adriatika nije u rangu jačih ekipa ove lige.