• There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/zrktrogir

KRM Trogirka – ŽRK Knin 20:20

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U 1. kolu 3.HRL-jug Klub Rukometne Mladeži „Trogirka“ na domaćem terenu 15.studenog ugostio je ŽRK Knin te s nerješenim rezultatom 20:20 otvorio prvu prvenstvenu utakmicu.

KRM TROGIRKA – ŽRK KNIN  20:20

KRM Trogirka: Blanka Žižak Lozovina, Marija Opačak 2, Marija Runtić 11, Katarina Grga 1, Andea Sesar 2, Marija Grga, Marija Špika 1, Valentina Piteša 1, Lea Cvetko, Ivana Jelić 1, Marina Palada, Nina Juranović, Silvija Vukman 1, Josipa Ugrina, trener Tino Pavić i pomoćni terener Ivan Perkušić.

ŽRK Knin: Josipa Barišić, Mirjana Pil 2, Tina Barišić 2, Martina Krajpl 4, Ana Palavra, Ruža Šućur 4, Josipa Čarić 5, Antonela Šćurić- Stapić 2, Dragana Elez, Tihana Budimir 1, trener Mario Arapović.

Od početka utakmice obje ekipe igraju dobru obranu iz kojih rade kontre i polukontre te zabijaju gol za golom. Tako se igralo sve do 20. minute kada se Kninjanke uspijevaju odlijepit na 3 gola prednosti i otići na poluvrijeme s prednošću 8:11.

U drugom poluvremenu na teren izlazi znatno jača i čvršća ekipa Trogirki koje izjednačuju i vode cijelo drugo poluvrijeme, do zadnji 5 minuta kada tempo i koncentracija domaćina pada te se Knin uspjeva priključiti i izjednačiti te tako u konačnici dijele bodove sa Trogirkom. Od domaćih igračica treba svakako spomenuti odličan učinak Marije Runtić koja je postigla više od pola zgoditaka svoje momčadi (čak 11).

U razgovoru sa trenerom Tinom Pavićom saznajemo da je zadovoljan kako je njegova ekipa otvorila sezonu iako su im 3 boda izmakla za malo.
- Najbitnije da su se gledatelji vratili na tribine i da su prepoznali rad i želju rukometašica koje će dati sve od sebe da iduću sezonu zaigraju u 2 ligi, rekao je trener Pavić.