• There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/KK04

Neiskustvo presudilo utakmicu KK Trogir

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

KK Trogir upisao je poraz u utakmici protiv KK Dubrovnik u utakmici 4. kola u A2 ligi jug koja se odigrala u SP dvorani Vinko Kandija u petak, 31.listopada s početkom u 19:30 sati.

KK Trogir - KK Dubrovnik  69 : 90

TROGIR : Beljan 4, Macan 9, Pruže 10, Stipanović 4, I.Bilić 15, J.Bilić 1, Barać 3, Madunić 14, Jurić 3,Ševo 3, Validžić 3.

DUBROVNIK : Vidović 3, Soko 18, Vlaić 9,Hajdić 3, Vodopija 33, Jović 3, Radulović 12, Kušt 9.

Iako je mlada ekipa Trogira pružila odličan otpor petoplasiranom Dubrovniku i sve do zadnje četvrtine igrala u egalu s gostima, ponovno je neiskustvo i umor presudilo utakmicu. Igrači KK Dubrovnik u zadnjoj četvrtini osjetili su pad domaćina u igri te svaku grešku kaznili košem. U svakoj utakmici do sada mlada ekipa Trogira davala je odličan otpor protivnicima, ali u zadnjoj četvrtini gubitak koncetracije, umor i neiskustvo dovodi do tehničkih pogrešaka koje protivnici iskoriste što Trogir plati gubitkom utakmice.

Nadamo se da će trener Trogira Šime Vidaković uspjeti pronaći rješenje za ovaj problem i da ćemo uskoro gledati drugačije završetke utakmica.