• There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/nktrogir9kolo

NK Trogir - 1912 u 9. kolu poražen od NK Poljičanina

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

NK Trogir-1912 u 9.kolu 2.ŽNL seniora poražen je na domaćem terenu od NK Poljičanina- Srinjine sa 1 : 2 i tako izgubio vrlo važna 3 boda.

NK “Trogir-1912“  - NK “Poljičanin“ Srinjine 1:2

Sastav:
NK "Trogir-1912": Mate Čagalj kapetan, Marko Malada, Ivan Maravić, Ivan Mladineo, Mario Roguljić, Emir Haskić, Ivo Belas, Deni Đuras, Nenad Lukin, Ivan Čokar, Antonio Domić, Mile Vujeva, Luka Tomaš, Josip Rapić.

Nk “Poljičanin“: Petar Vukorep kapetan, Fabijan Marić, Pave Klišanin, Tomislav Ugrin,  Marijo Jelaš, Roko Puljiz, Gabrijel Miketek, Josip Mandić, Mario Pavić, Šime Jurčić, Marko Ančić, Ante Vukurepa, Nikola Mazalin, Karlo Malinović, Toni Muše, Frane Peričević.

Suci:  Ante Čajić sudac, Kristijan Kuduz 1.pomoćnik, Hrvoje Pušić 2. pomoćnik.

Službeni prestavnici NK“Trogir-1912“ - Joško Jelić prestavnik , Ante Ugrina  trener.

Službeni prestavnici NK“Poljičanina“Srinjine - Ivan Matešan  prestavnik, Nikola Mužinić trener.

Igrači Trogira od prve minute igraju agresivno i napad i obranu i u odličnim akcijama koje su išle preko ljevog boka vrlo rano u 11. min preko Lukina dolaze do vodstva, ali tu se raspada igra Trogira. Umjesto da nastave istim ritmom, samo se čekalo kad će uslijediti izjednačujući pogodak, a to se dogodilo u 24. min autogolom Roguljića. Do kraja poluvremena Trogir igra samo na svojoj polovici iz koje ne uspjeva izaći od agresivnog protivnika koji napada iz svih situacija, a posebno preko Miketeka koji je na ljevom boku stvarao velike probleme obrambenim igračima Trogira.

Nada da će u drugom poluvremenu izaći bolji Trogir nije se dogodila jer su igrali još lošije, bez ikakve ideje veznog reda da stvore igru na sredini terena i da se ubaci koja lopta za Durasa i Lukina. Od takve igre se nije moglo očekivati da uzme bodove, ali je bilo pitanje hoće li izdržati pritisak gostiju i zadržat i taj jedan bod. Kazna je usljedila u 85. min golom Jurčića koji je srušio sve nade Trogira i u zadnjim minutama uzeo sva tri boda domaćinima. Kako doznajemo od prestavnika NK Trogira-1912 Joška Jelića razočaran je lošom igrom svoje momčadi te nema komentara na utakmicu, jedino želi čestitati NK Poljičaninu na odličnoj igri i zasluženoj pobjedi.