Neiskustvo presudilo utakmicu u Trilju

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Mlada ekipa Košarkaškog kluba Trogir u A2 ligi jug poražena je u 3. kolu u Trilju protiv KK Cetina 79:72.

KK “CETINA”- KK “TROGIR“  79:72  (19:14;12:20;23:22;25:16)

KK “Cetina“: S. Dukić 4, M. Dukić, A. Prcela, Bruno Šipić 18, J. Vukas 13, Branko Šipić, P. Žaper 1, M. Grizelj, J. Bilobrk 6, D. Knezović-Žuro 9, I. Jadrijević-Tomas 6, J. Ćurković 22.

KK “Trogir“: L. Beljan 11, S. Kujundžić 17, M. Macan 6, B. Pruže 17, M. Stipanović, I. Bilić 4, J. Bilić 2, D. Validžić, I. Madunić 13, D. Barać 2, L. Ševo.

Utakmica je bila jako zanimljiva puna dinamike i trke, u kojoj je Trogir vodio i sa 10-tak razlike, ali ipak na kraju zbog neiskustva igrača gube nekoliko ključnih lopti koje im odnose bodove. Prva četvrtina odlazi na stranu domaćina, međutim u drugoj Trogirani igraju odlično te na poluvrijeme odlaze s prednošću (31:34). U trećoj četvrtini Triljani se polako vraćaju u utakmicu, da bi u posljednjoj dionici susreta iskustvo domaćina ipak presudilo utakmici te Triljani slave s 79:72. Najbolji kod Trogira bili su Kujundžić i Pruže s po 17 poena.
Ovim porazom Trogir se i dalje nalazi na posljednjem mjestu prvenstvene tablice s tri osvojena boda.

- Iako smo izgubili utakmicu zadovoljan sam napretkom svoje momčadi jer igraju brzu i dinamičnu košarku, a to je  ključ svake utakmice i sa malim sazrijevanjem igrača siguran sam da će doći i povoljan rezulatat, kazao nam je trener Vidaković.

4. kolo KK Trogir igra na domaćem terenu protiv Dubrovnika, gdje se nadaju pobjedi i prvim bodovima.